Montáž okien a dverí do exteriéru

Priebeh montáže pozostáva z demontáže existujúcich okien a montáže nových okien, montáže parapetných dosiek, likvidácie demontovaných okien, z murárskeho začistenia a odovzdania diela zákazníkovi. Všetci naši pracovníci sú pripravení maximálne vyhovieť Vašim požiadavkám pri každej realizácií zákazky. Vykonávame aj kompletnú výmenu okien bytu v panelovom dome vrátane murárskeho zapravenia a montáže žalúzií a parapetných dosiek. Po celú dobu záruky sme pripravení zadarmo vykonať servisný zásah na Vašich oknách.

Exclusive

 

Plastové okná Incon Exclusive

Okná INCON Exclusive ponúkajú riešenie pre okná v nízkoenergetických i pasívnych domoch. Tieto plastové okná sa vyrábajú špeciálnymi technológiami, ktoré predpokladajú synergiu kvalitného profilu rámu s rôznymi typmi zasklenia, tak aby hodnota súčiniteľa prechodu tepla okennou konštrukciou neprekročila Uw <= 0,8 W/(m² . K). Vďaka novinke od spoločnosti INCON spol. s r.o. možno túto hranicu rozumne dosiahnuť.

Okná INCON Exclusive majú stavebnú hĺbku 84 mm a pri použití bežnej oceľovej výstuže a bez prídavných izolačných prvkov dosahujú výborný koeficient tepelnej priestupnosti profilu Uf = 0,95 W/m².K. Vďaka tomu plastové okná INCON Exclusive bez problémov spĺňajú štandardy nízkoenergetických a pasívnych domov.

Pri použití trojskla s tepelnou priestupnosťou Ug = 0,5 W/m².K dosiahnu okná INCON Exclusive vynikajúcu hodnotu tepelnej priepustnosti Uw=0,7 W/m².K, ktorá sa pohybuje výrazne pod hodnotami požadovanými pre pasívne domy.

Plastové okná INCON Luxury


Luxury Predsadene
Sú exkluzívnym výrobkom pre zákazníkov s najvyššími nárokmi. Integrujú v sebe najnovšie poznatky okennej techniky-stavebná hlbka rámu 76 mm, 6-komorový systém, predsadené krídlo, tri dorazové tesnenia medzi rámom a krídlom, nadcasové oblé tvary. Okná sú vhodné na použitie do nízkoenergetických budov. V bielych oknách majú všetky tesnenia bledosivú farbu. V oknách sa štandardne používa skryté odvodnenie, mikrovetranie so 4 nastavitelnými polohami, poistky proti chybnej manipulácii s kovaním a pánty s nastavitelným prítlakom pohybu krídla.

Plastové okná Incon Elegance
 


Elegance PredsadeneKombinujú v sebe moderný dizajn, výborné technické parametre a zaujímavú cenu. Vyrábané sú z 5-komorových profilov s modernými oblými tvarmi a stavebnou hĺbkou rámu 71 mm. Biele okná sa dodávajú s bledosivým tesnením. V oknách sa štandardne používa skryté odvodnenie, poistky proti chybnej manipulácii s kovaním a pánty s nastavitelným prítlakom pohybu krídla.